Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Drvena dvokrilna armonika vrata

7 000 МКД

Се продава од: Andreja Ivanovic 15 септ. 14:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава Дрвена двокрилна Армоника Врата
240cm х 230cm одлично зачувана изработена од „Треска“ Кавадарци.

За повеќе инфо на
моб: 077/712-880
Andreja Ivanovic
077/712-880
Leaflet
Кон почеток