Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Drvena dograma

3 000 МКД

4 000 МКД

Се продава од: Eli 12 авг. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 3 дрвени прозорци со димензија 100x120 цм и дрвена врата 80x220цм, со убава темна нијанса.

На два од прозорците има прикачено и ролетни кои може да се демонтираат.

За повеќе информации побарајте не.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации