Оглас од претпријатие Објавени: мар. 17 2022 04:23

Komarnici variolajt rolo zebra zavesi venecijaner

Објавени: мар. 17 04:23
Прегледи: 256
ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА:
- РОЛО КОМАРНИК
- КОМАРНИК СО ШАРКИ
- ФИКСЕН КОМАРНИК
- ПЛИСЕ КОМАРНИК
- ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ
- МИНИ ЗЕБРА И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ
- ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ШИРОКА / ТЕСНА ЛЕНТА
- ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
- ВЕНЕЦИЈАНЕР
- ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР
- ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
- ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ
- БЛИНДОР ВРАТИ
- ГАРАЖНИ ВРАТИ

***Сите наши производи се изработени од најквалитен репроматеријал и за истите даваме гаранција и обезбеден сервис во секое време***

ЕКСТРА ПОПУСТИ ОД 30 ДО 50% НА ОДРЕДЕНИ ПРОИЗВОДИ ДОКОЛКУ СЕ БЕЗ ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА

НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ МОЖЕТЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК:
https://www.facebook.com/MK.Zavesi/

____________________________________________
Venecijanki , venecijaner roletni , venecijan, Variolajt zavesi ,mini rolo i mini zebra zavesi , drven venecijaner , PVC Prozori i vrati , roletni , komarnici, rolo zebra , венецијанки, венецијанер ролетни , венецијан , вариолајт завеси , роло зебра завеси , мини роло и мини зебра завеси, ПВЦ / PVC Прозори и врати , пластични ролетни , алумин ролетни , комарници , roletar , ролетар, garazni vrati, гаражни врати, блиндор врати, blindor vrati

Инфо на 077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
256
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации