Оглас од претпријатие Објавени: јан. 07 2022 08:21

PVC PROZORI VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

ЕУР

Објавени: јан. 07 08:21
Прегледи: 1
ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА:
- ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRATI
ГЕРМАНСКИ ПРОФИЛ REHAU и Полски DECO на 48 рати со 0% камата
За повеќе информации проследете го следниов линк
https://www.facebook.com/pvcprozorialuplast/

ДОПОЛНИТЕЛНО ВИ НУДИМЕ:
- ВЕРТИКАЛНИ ЗЕБРА ЗАВЕСИ
- ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ СО ГОЛЕМ ИЗБОР НА ПЛАТНА, ДЕЗЕНИ И БОИ
- МИНИ ЗЕБРА И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ
- ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ШИРОКА / ТЕСНА ЛЕНТА
- ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
- ВЕНЕЦИЈАНЕР 16ММ И 25ММ
- ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР 25ММ, 35ММ И 50ММ
- РОЛО КОМАРНИК
- КОМАРНИК СО ШАРКИ
- ФИКСЕН КОМАРНИК
- ПЛИСЕ КОМАРНИК
- ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
- ЗАТВАРАЊЕ НА ТЕРАСИ СО ПВЦ РОЛЕТНИ

НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА ОВИЕ ПРОИЗВОДИ ПРОСЛЕДИТЕ ГО СЛЕДНИОТ ЛИНК: https://www.facebook.com/MK.Zavesi/
____________________________________________
Venecijanki , venecijaner roletni , venecijan, Variolajt zavesi ,mini rolo i mini zebra zavesi , drven venecijaner , PVC Prozori i vrati , roletni , komarnici, rolo zebra , венецијанки, венецијанер ролетни , венецијан , вариолајт завеси , роло зебра завеси , мини роло и мини зебра завеси, ПВЦ / PVC Прозори и врати , пластични ролетни , алумин ролетни , комарници , roletar , ролетар, garazni vrati, гаражни врати, блиндор врати, blindor vrati

Инфо на 077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации