Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Set od 3 svetilki

1 500 МКД

Се продава од: Давид Стаменов 18 јун. 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат заедно.
Цената е за сите 3 светилки.
Сет од 3 светилки (лустер и 2 ѕидни светилки)
Давид Стаменов
076404964
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации