Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komarnici Roletni balkon staklo tendi

1 100 МКД

Се продава од: Bilent 20 јун. 08:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se vrsi izrabotka i montaza na:
Rolo komarnici, Plise komarnici, Roletni, Zatvara na balkoni, klizen sistem, Pergola, Tendi, PVC i Aluminiumski prozori i vrati.
Kontakt.070 353 584
Кон почеток