Оглас од претпријатие Објавени: апр. 03 2020 12:04

PVC prozori i vrati

МКД

Објавени: апр. 03 12:04
Прегледи: 587
Pvc prozori i vrati " ROLOPLAST " profil koj e izraboten po germanska tehnoligija i '' SIEGENIA '' okov 5/6 komoren profil garantirano najdobri vo odnos so cenata i kvalitetot vo ovie prostori , kako i izrabotka na venecijaner, variolajt, roletni, komarnici od site tipovi.

Komplet asortiman na PVC proizvodite na edno mesto so najpovolni ceni mozhnost koja ne se propushta.

FABRICKI CENI

Telefon : 078 351 460
e-mail: kristijansimonovski1991@gmail.comОпис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
587
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078351460
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации