Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prozori

Се продава од: Aleksandar 11 мар. 23:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam prozori - 2 komada
sirina- 1500 mm
visina- 1170 mm
komplet so roletni i mreza protiv insekti
Prozorite se zdravi nema nikade trulo
Aleksandar
070700363
Leaflet
Кон почеток