Објавени: дек. 24 2021 09:20

Velux kroven prozor 66х118cm

МКД

Објавени: дек. 24 09:20
Прегледи: 27
Се продава VELUX кровен прозор модел GZL FK06 1050 со димензии 66х118 cm. Прозорот е како нов користен 1 година.

Додатоци: Надворешна тенда и внатрешна ролетна.

Надворешните тенди се идеален производ за заштита од топлина, кои ја намалуваат топлината во просторијата до 73%. Тендата е во вид на мрежа која пропушта светлина, но спречува загревање на стаклото од прозорот со што ја одржува оптимална температурата во просторијата во сончевите денови.

Внатрешните ролетни се единствен и атрактивен начин за да ја намалите и дозирате према своите потреби дневната светлина и да обезбедите приватност во вашиот дом.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
27
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38971231182

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации