Оглас од претпријатие Објавени: апр. 08 2022 03:58

Komarnici roletni zebra rolo zavesi venecijaner

Објавени: апр. 08 03:58
Прегледи: 349
производство, монтажа и сервис на:
- зебра и мини зебра завеси
- вертикални зебра завеси
- роло и мини роло завеси
- пвц ролетни
- алуминиум ролетни
- комарници фиксен, врата, роло и плисе
- венецијанер ролетни
- дрвен венецијанер 25мм и 50мм
- вариолајт завеси платно и пвц
- затварање на тераси со пвц ролетни


нешто повеќе за нашите производи на следниот линк https://www.facebook.com/mk.zavesi/
____________________________________________


077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
349
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации