Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nadvoresna vlezna vrata bez kasa

1 200 МКД

Се продава од: Skopje 10 јун. 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Одлично сочувана надворешна влезна врата со димензии 205цм на 130цм. Крилата од вратата се продаваат без каса.
Leaflet
Кон почеток