Оглас од претпријатие Објавени: јун. 10 2022 10:09

Roletni komarnici variolajt venecijaner zebra zavesi

Објавени: јун. 10 10:09
Прегледи: 380
производство и монтажа на:
- пвц и алуминиум надворешни ролетни
- роло комарник
- комарник со шарки
- фиксен комарник
- плисе комарник
- венецијанер
- дрвен венецијанер
- вариолајт завеси широка / тесна лента
- вариолајт пвц
- зебра и роло завеси
- мини зебра и мини роло завеси
- пвц прозори и врати
- блиндор врати
- гаражни врати

***сите наши производи се изработени од најквалитен репроматеријал и за истите даваме гаранција и обезбеден сервис во секое време***

екстра попусти од 30 до 50% на одредени производи доколку се без вклучена монтажа

нешто повеќе за нашите производи можете да погледнете на следниот линк:
https://www.facebook.com/mk.zavesi/

____________________________________________
инфо на 077670691

Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
380
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации