Оглас од претпријатие Објавени: мај 23 2022 06:35

Venecijaner komarnici variolajt roletni rolo zavesi

Објавени: мај 23 06:35
Прегледи: 595
производство и монтажа на:
- венецијанер ролетни
- дрвен венецијанер 25мм и 50мм
- вариолајт завеси платно и пвц
- зебра и мини зебра завеси
- роло и мини роло завеси
- пвц ролетни
- алуминиум ролетни
- комарници фиксен, врата, роло и плисе
- пвц и алуминиум прозори
- гаражни врати

екстра попусти на сите производи доколку е без вклучена монтажа

нудиме соработка и големопродажба на ролетари и производители на пвц и алуминиум

нашите производи проследете ги на следниот линк https://www.facebook.com/mk.zavesi/
____________________________________________
077670691

Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
595
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации