Оглас од претпријатие Објавени: дек. 19 2021 09:52

VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI ROLO ZEBRA KOMARNICI

ЕУР

Објавени: дек. 19 09:52
Прегледи: 208
Производство, продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер ролетни,вариолајт, роло, зебра завеси, пвц и алуминиум ролетни, алуминиум комарници, гаражни врати за кои користиме делукс репроматеријал од светски познати брендови и за истите единствено ние нудиме гаранција и обезбеден сервис за сите наши производи во наредните 10 години.

Нудиме соработка и големопродажба на ролетари и производители на ПВЦ (PVC) и АЛ (AL) столарија од цела Македонија.
ЕКСТРА КВАЛИТЕТ и БРЗА ИЗРАБОТКА ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ ....

____________________________________________
За полесно пребарување Venecijanki , venecijaner , venecijan, Variolajt zavesi , rolo zebra zavesi , drven venecijaner , PVC Prozori i vrati , roletni , komarnici, garazni vrati, венецијанки, венецијанер ролетни , венецијан , вариолајт завеси , роло зебра завеси , ПВЦ / PVC Прозори и врати , пластични ролетни , алумин ролетни , комарници , roletar , ролетар , гаражни врати

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
077/670-691

Закажување мерки на 077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
208
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации