Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2022 02:27

Venecijaner zebra variolajt rolo zavesi roletni komarnici

ЕУР

Објавени: фев. 22 02:27
Прегледи: 5
производство и монтажа на:

-венецијанер 16мм и 25мм со широка палета на бои
-роло и мини роло завеси со огромен избор на бои, платна и дезени
-зебра и мини зебра завеси со огромен избор на бои, платна и дезени
-дрвен венецијанер 25мм и 50мм
-вариолајт завеси од платно и пвц
-надворешни ролетни пвц и алуминиум на бело, сиво, кафено
-комарници од сите типови - фиксен, врата, роло, плисе...
-пвц прозори и врати
-гаражни врати роло и сегментни

***дополнителни попусти на поголеми количини и доколку се без монтажа ***
____________________________________________
вршиме достава низ цела македонија.
077/670-691

закажување мерки на 077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации