Оглас од претпријатие Објавени: фев. 16 2022 10:54

ZEBRA ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI

ЕУР

Објавени: фев. 16 10:54
Прегледи: 445
Производство , монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер ролетни, варилајт , роло и зебра завеси, пвц и алуминиум ролетни, комарници од сите видови.

*ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИТЕ се изработуваат од алуминиумски ламели со ширина од : 16мм и 25мм и дебелина од 20 микрони. Венецијанерот го има во избор од повеќе дезени и бои и во варијанта со перфорирани ламели,копија на дрво, со бордури, дрвен венецијанер, ал.венецијанер од 35мм и 50мм.
____________________________________________

*ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИТЕ – претставуваат вертикални ленти кои висат на алуминиумска водилка во која е сместен механизам за управување со завесата.
____________________________________________

*ЗЕБРА ЗАВЕСИТЕ претставуваат двослојни наизменични полу-непроѕирни и чисто плетени ткаени крила кои обезбедуваат визуелна елеганција за самите прозори и врати во Вашиот дом.
____________________________________________
*РОЛО ЗАВЕСИТЕ се замена за надворешните ролетни. Во зависност од материјалот од кои се изработуваат, можат да се користат за комплетно затемнување (blackout) или со различна пропусливост на светлина, роло завесите најчесто се изработуваат од пластифициран материјал т.н screen , кој се и незапаливи.
____________________________________________

Воедно работиме и со монтажа на ПВЦ и АЛ РОЛЕТНИ и КОМАРНИЦИ И ТЕНДИ од сите типови.
Нудиме соработка и големопродажба на ролетари,занаетчии и производители на ПВЦ И АЛ столарија од цела Македонија. За повеќе информации,прашања и нарачки
____________________________________________
Venecijanki , venecijaner roletni , venecijan, Variolajt zavesi , rolozavesi , drven venecijaner , PVC Prozori i vrati , roletni , komarnici, rolo zebra , венецијанки, венецијанер ролетни , венецијан , вариолајт завеси , роло зебра завеси , ПВЦ / PVC Прозори и врати , пластични ролетни , алумин ролетни , комарници , roletar , ролетар

077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
445
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации