Оглас од претпријатие Објавени: мар. 12 2022 11:35

ZEBRA ROLO ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Објавени: мар. 12 11:35
Прегледи: 10
Производство и монтажа на високо квалитетни:
- ПВЦ ролетни
- Алуминиумски ролетни
- Комарници од сите типови
- Венецијанер 16мм,25мм,50мм
- Дрвен венецијанер 25мм и 50мм
- Варолајт завеси ( платно )
- Вариолајт завеси ( ПВЦ )
- Роло завеси , Роло - Screen, Роло - Blackout
- Зебра завеси, Зебра плисе, Зебра со апликации
- Гаражни врати роло и сегментни
- ПВЦ Прозори и врати

* Сите производи со врвен квалитет проследени со сите сертификати, обезбедена гаранција и неограничен сервис за сите наши клиенти.
____________________________________________
За полесно пребарување Venecijanki , venecijaner , venecijan, Variolajt zavesi , rolo zebra zavesi , drven venecijaner , PVC Prozori i vrati , roletni , komarnici, garazni vrati, венецијанки, венецијанер ролетни , венецијан , вариолајт завеси , роло зебра завеси , ПВЦ / PVC Прозори и врати , пластични ролетни , алумин ролетни , комарници , roletar , ролетар , гаражни врати

Инфо на 077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
10
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации