Оглас од претпријатие Објавени: јан. 15 2022 03:16

ZEBRA ROLO ZAVESI KOMARNICI ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT

ЕУР

Објавени: јан. 15 03:16
Прегледи: 1
ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈТ, ЗЕБРА, МИНИ ЗЕБРА, РОЛО, МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ, КОМАРНИЦИ, ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ
____________________________________________

-ВЕНЕЦИЈАНЕР-ВО РАЗНИ БОИ од 16мм и 25мм
-ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР од 25мм и 50мм
-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ШИРОКА / ТЕСНА ЛЕНТА
-ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
-ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ
-МИНИ ЗЕБРА И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ
-ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
-РОЛО КОМАРНИК
-КОМАРНИК СО ШАРКИ
-ФИКСЕН КОМАРНИК
-ПЛИСЕ КОМАРНИК
- ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ
- ГАРАЖНИ ВРАТИ

***Сите производи се изработени од најквалитен репроматеријал и за истите даваме гаранција и неограничен обезбеден сервис.***
____________________________________________
Venecijanki , venecijaner roletni , venecijan, Variolajt zavesi , rolozavesi , drven venecijaner , PVC Prozori i vrati , roletni , komarnici, rolo zebra , венецијанки, венецијанер ролетни , венецијан , вариолајт завеси , роло зебра завеси , ПВЦ / PVC Прозори и врати , пластични ролетни , алумин ролетни , комарници , roletar , ролетар, garazni vrati, гаражни врати

Инфо на 077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации