Оглас од претпријатие Објавени: мар. 17 2022 04:21

Zebra rolo zavesi venecijaner komarnici variolajt roletni

Објавени: мар. 17 04:21
Прегледи: 5
ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА:
- ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ
- МИНИ ЗЕБРА И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ
- ВЕНЕЦИЈАНЕР
- ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР
- ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ШИРОКА / ТЕСНА ЛЕНТА
- ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
- ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
- РОЛО КОМАРНИК
- КОМАРНИК СО ШАРКИ
- ФИКСЕН КОМАРНИК
- ПЛИСЕ КОМАРНИК
- ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ
- БЛИНДОР ВРАТИ
- ГАРАЖНИ ВРАТИ

***Сите наши производи се изработени од најквалитен репроматеријал и за истите даваме гаранција и обезбеден сервис во секое време***

ЕКСТРА ПОПУСТИ ОД 30 ДО 50% НА ОДРЕДЕНИ ПРОИЗВОДИ ДОКОЛКУ СЕ БЕЗ ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА

НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ МОЖЕТЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК:
https://www.facebook.com/MK.Zavesi/

____________________________________________

Инфо на 077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации