Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DRVENI PROZORI PO NARACKA SMREKA I MERANTI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: PROMONT ENTER 10 апр. 13:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
PROMONT ENTER

PROMONT ENTER

10 Огласи во продавницата

KROVNI PROZORI VELUX PRODAZBA I MONTAZA 0 МКД
VELUX KROVNI PROZORI PRODAZBA I MONTAZA 0 МКД
SOBNI VRATI OD MEDIJAPAN 6 500 МКД
KROVNI PROZORI VELUX PRODAZBA I MONTAZA 0 МКД
ДРВЕНИ ПРОЗОРИ со врвен квалитет
*Изработка по нарачка на прозори, балконски врати, влезни врати, панорамски, преклопни.
*Дрво смрека или меранти со дебелина на профил 68мм (идеално сув,трослоен профил што значи нема искривување на прозорот)
*Дебелослојно лакирани со еколошка боја на водена основа
*Оков "Rotto" Германски
*Два дихтунзи "Q-lon" -на крило и на шток
*Две окапници - на крило и на шток
*Рачка "Hoppe"
*Стакло термоизолациско 4 сезони 4/16/4 или трослојно 4/9/4/9/4, исполна со Аргон

Бесплатна консултација за техничка изведба и точни мерки за производство обезбедени од наша страна.

За повеќе информации контактирајте не или посете не во нашиот продажен салон на ул. Московска бр.7 лок.4, во близина на City Mall, до Кит-го Маркет, Тафталиџе 2 Скопје.

Посетете ја и нашата Facebook страна:
http://www.facebook.com/promontenter
PROMONT ENTER
Продажба и монтажа на: 1. Кровни прозори (VELUX) 2. Собни врати - SUPPORTA 3. Дрвени прозори по нарачка
Посетете ја нашата продавница
Moskovska 7 Прикажи на мапата
023066552, 078286500
https://promont.mk

www.promont.mk

Leaflet
PROMONT ENTER

PROMONT ENTER

10 Огласи во продавницата
 SOBNI VRATI PRODAZBA I MONTAZA 6 500 МКД
SOBNI VRATI 6 500 МКД
Sobni vrati  od medijapan 6 500 МКД
SOBNI VRATI SUPPORTA SRBIJA 6 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации