Оглас од претпријатие Објавени: мар. 05 2022 04:36

Ekstra kvalitetni blindor vlezni vrati

ЕУР

Објавени: мар. 05 04:36
Прегледи: 2096
🔥🔥🔥 ЕКСТРА КВАЛИТЕТНИ БЛИНДОР ВЛЕЗНИ ВРАТИ 245 ЕВРА 🔥🔥🔥
➡Челичен лим 1.2 мм
➡Крило од медиапан 8мм со челичен лим
➡Термичка изолација со тервол
➡Рамка од челични профили и три хоризонтални прицврстувачки профили
➡Челичен лим низ целото крило на средината од внатрешниот дел од крилото
➡Две брави Kale
➡Димензии 97 x 205
➡Производство: Турција
Опис на линк

Logic Engineering

Медијапански собни врати, блиндор влезни челични врати, ламинатни подови, керамички плочки, климатизација
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Медијапански собни врати, блиндор влезни челични врати, ламинатни подови, керамички плочки, климатизација
2096
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070344462

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации