Оглас од претпријатие Објавени: мај 12 2022 12:22

Nadstresnici so led osvetluvanje

Објавени: мај 12 12:22
Прегледи: 1632
Izrabotuvame PERGOLI(nadstresnici) so LED osvetluvanje.
Idealni za terasi i katcinja za odmor.
3D BLOCKOUT platna vo boja i SOMFY motor.
Precizni merki na samiot objekt.
Brza izrabotka i isporaka.
Montaza GRATIS.

078/425-000
078/326-000
Salon; 02/2622-264
www.finestra-bau.mk
email;prodazba@finestra-bau.mk
Опис на линк

FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE

AKCISKI CENI NA CELIOT ASORTIMAN
IMAJTE RABOTA SO PROFESIONALCI...
PROIZVODSTVO I IZRABOTKA NA PVC PROZORI,VRATI PO MERKA I SITE TIPOVI NA STAKLO PAKETI
PROIZVODSTVO ROLETNI,KOMARNICI,OKAPNICI,VENECIJANER VO RAZNI BOI...
PROIZVODSTVO NA PVC HARMONIKA VRATI...
PROIZVODSTVO NA ALUMINIUMSKA STOLARIJA,IZLOZI...
PROIZVODSTVO I MONTAZA NA ROLO GARAZNI VRATI.
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

AKCISKI CENI NA CELIOT ASORTIMAN
IMAJTE RABOTA SO PROFESIONALCI...
PROIZVODSTVO I IZRABOTKA NA PVC PROZORI,VRATI PO MERKA I SITE TIPOVI NA STAKLO PAKETI
PROIZVODSTVO ROLETNI,KOMARNICI,OKAPNICI,VENECIJANER VO RAZNI BOI...
PROIZVODSTVO NA PVC HARMONIKA VRATI...
PROIZVODSTVO NA ALUMINIUMSKA STOLARIJA,IZLOZI...
PROIZVODSTVO I MONTAZA NA ROLO GARAZNI VRATI.
1632
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации