Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PVC PROZORI SO POPUST

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE 07 апр. 16:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SPECIJALEN POPUST DO NEVEROJATNI 25%

IZRABOTKA PO MERKA NA PVC STOLARIJA VRATI I PROZORI SO 5 I 6 KOMOREN PVC PROFIL SO 2 I 3 DIHTUNGA I RAZLICNI STAKLO PAKETI.
DEMONTAZA I MONTAZA GRATIS. TERMIN PO VAS IZBOR.

ALUMINIUMSKI I PVC ROLETNI,PARAPETI,OKAPNICI,KOMARNICI,VARIOLAJT,ROLO ZAVESI...

078/506-666
078/425-000
078/326-000
Salon; 02/2622-264
www.finestra-bau.mk
email;[email protected]
FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE
AKCISKI CENI NA CELIOT ASORTIMAN IMAJTE RABOTA SO PROFESIONALCI... PROIZVODSTVO I IZRABOTKA NA PVC PROZORI,VRATI PO MERKA I SITE TIPOVI NA STAKLO PAKETI PROIZVODSTVO ROLETNI,KOMARNICI,OKAPNICI,VENECIJANER VO RAZNI BOI... PROIZVODSTVO NA PVC HARMONIKA VRATI... PROIZVODSTVO NA ALUMINIUMSKA STOLARIJA,IZLOZI... PROIZVODSTVO I MONTAZA NA ROLO GARAZNI VRATI.
Посетете ја нашата продавница
ul.Butelska bb (nasproti avtobuskata vo Butel 1) Прикажи на мапата
078/506-666 , 02/ 2622264 , 078-425-000
https://www.finestra-bau.mk

www.finestra-bau.mk

FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE
078/506-666, 078-425-000, 02/2622-264
Leaflet
FINESTRA-BAU  D.O.O- SKOPJE

FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE

61 Огласи во продавницата
PVC PROZORI VRATI FINESTRA BAU 0 ЕУР
PVC PROZORI VRATI ROLETNI AKCISKI CENI 0 МКД
 PVC STOLARIJA SO POPUST DO 20% 0 ЕУР
ПВЦ И АЛУМИН.СТОЛАРИЈА СО СУБВЕНЦИИ 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации