Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PVC PROZORI VRATI FINESTRA BAU

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE 13 апр. 15:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PVC STOLARIJA SO POPUST...
GRATIS DEMONTAZA,MONTAZA I KIPER...
NE PROPUSTAJTE JA SANSATA DA DOBIETE KVALITETNI PVC POZORI I VRATI PO EKSKLUZIVNI CENI, 6 komori so 2 i 3 dihtunga.
IZRABOTKA SO NAJSOVREMENI C N C MASINI I PROFESIONALEN TIM.
VE OCEKUVAME...
www.finestra-bau.mk
email;[email protected]
fb strana; pvc finestra,Finestra-bau DOO
078/506-666
078/425-000
078/326-000
izlozben salon;02/2622-264
FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE
AKCISKI CENI NA CELIOT ASORTIMAN IMAJTE RABOTA SO PROFESIONALCI... PROIZVODSTVO I IZRABOTKA NA PVC PROZORI,VRATI PO MERKA I SITE TIPOVI NA STAKLO PAKETI PROIZVODSTVO ROLETNI,KOMARNICI,OKAPNICI,VENECIJANER VO RAZNI BOI... PROIZVODSTVO NA PVC HARMONIKA VRATI... PROIZVODSTVO NA ALUMINIUMSKA STOLARIJA,IZLOZI... PROIZVODSTVO I MONTAZA NA ROLO GARAZNI VRATI.
Посетете ја нашата продавница
ul.Butelska bb (nasproti avtobuskata vo Butel 1) Прикажи на мапата
078/506-666 , 02/ 2622264 , 078-425-000
https://www.finestra-bau.mk

www.finestra-bau.mk

FINESTRA-BAU  D.O.O- SKOPJE

FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE

61 Огласи во продавницата
PVC prozorci i vrati so popust do 25% 0 МКД
PVC STOLARIJA IZRABOTKA SO CNC MASINI 0 ЕУР
PVC PROZORI SO POPUST i SUBVENCIJA 0 ЕУР
PVC STOLARIJA  PO MERKA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации