Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

PVC STOLARIJA IZRABOTKA SO CNC MASINI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE 07 апр. 12:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
FINESTRA-BAU  D.O.O- SKOPJE

FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE

61 Огласи во продавницата

Pvc prozor i vrati so ekstra popust 0 ЕУР
PVC PROZORI CENI SO DDV  I  SUBVENCIJA 0 МКД
PVC STOLARIJA EXTRA CENI SO POPUST DO 25% 0 МКД
PVC PROZORI SO  SUBVENCII FISKALNA I POTVRDA 0 ЕУР
FINESTRA-BAU FIRMA SO ISKUSTVO I KVALITET VO IZRABOTKA NA PVC STOLARIJA NA NAJSOVREMENI CNC MASINI,SPECIJALIZIRANO PROZIVODSTVO,STRUCEN TIM...
IMAJTE RABOTA SO PROFESIONALCI...
EKSTRA CENI, POPUSTI....
GRATIS DEMONTAZA
GRATIS MONTAZA
GRATIS KIPER
IZRABOTKA NA SEKAKVI DIMENZII NA PVC PROZORI I VRATI SO RAZLICNI STAKLOPAKETI-TERMOPAN-K-STAKLO-STOP-SOL,4 SEZONSKO STAKLO I ISPOLNA ARGON,TRIPLEKS (3 STAKLA)...
IZRABOTKA I MONTAZA NA ROLETNI PO MERKA,
IZRABOTKA I MONTAZA NA SEKAKOV TIP NA KOMARNICI(FIKSNI,NA SARKI-NA OTVARANJE,HARMONIKA-PLISE,SIBER KOMARNIK,ROLOKOMARNIK SO ALUMINIUMSKI OKVIR)
IZRABOTKA I MONTAZA NA PVC VNATRESNI PARAPETNI I ALUMINIUMSKI NADVORESNI OKAPNICI,
ZATVARANJE NA SEKAKOV TIP NA BALKONI SO SEKAKVI OPCII,

POVELETE POSETETE NE I ODBERETE GO NAJDOBROTO ZA VAS.

www.finestra-bau.mk
[email protected]
078/506-666
078/425-000
078/326-000
02/2622-264
FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE
AKCISKI CENI NA CELIOT ASORTIMAN IMAJTE RABOTA SO PROFESIONALCI... PROIZVODSTVO I IZRABOTKA NA PVC PROZORI,VRATI PO MERKA I SITE TIPOVI NA STAKLO PAKETI PROIZVODSTVO ROLETNI,KOMARNICI,OKAPNICI,VENECIJANER VO RAZNI BOI... PROIZVODSTVO NA PVC HARMONIKA VRATI... PROIZVODSTVO NA ALUMINIUMSKA STOLARIJA,IZLOZI... PROIZVODSTVO I MONTAZA NA ROLO GARAZNI VRATI.
Посетете ја нашата продавница
ul.Butelska bb (nasproti avtobuskata vo Butel 1) Прикажи на мапата
078/506-666 , 02/ 2622264 , 078-425-000
https://www.finestra-bau.mk

www.finestra-bau.mk

FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE
  Online
078 506-666, 078 425-000, 02 2622-264
Leaflet
FINESTRA-BAU  D.O.O- SKOPJE

FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE

61 Огласи во продавницата
PVC PROZORI SO EKSTRA POPUST 0 ЕУР
PVC PROZORI ROLETNI PARAPETI OKAPNICI 0 ЕУР
PVC STOLARIJA  SO  POPUST DO 25% 0 ЕУР
PVC STOLARIJA  SO POPUST 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации