Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PVC STOLARIJA SO POPUST

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE 13 апр. 11:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EKSTRA POPUSTI DO NEVEROJATNI 25%

IZRABOTKA SO NAJSOVREMENI CNC MASINI VO SOPSTVEN POGON I SPECIJALIZIRAN TIM NA VRABOTENI.
GRATIS DEMONTAZA.
GRATIS MONTAZA.
GRATIS KIPER PO POZICIJA.
TERMIN ZA MONTAZA PO VASA ZELBA.
IZRABOTKA NA RAZLICNI DIMENZII NA PVC PROZORI I VRATI SO 6 KOMOREN PROFIL SO 2 I 3 DITHUNGA SO RAZLICNI STAKLOPAKETI (TERMOPAN,K-STAKLO,STOP-SOL,4 SEZONSKO STAKLO I ISPOLNA ARGON).

BIDETE I VIE DEL OD GOLEMIOT BROJ NA ZADOVOLNI KUPUVACI NA FINESTRA-BAU.
IMAJTE RABOTA SO PROFESIONALNI MONTAZNI EKIPI.

www.finestra-bau.mk
email;[email protected]
078/506-666
078/425-000
078/326-000
izlozben salon;02/2622-264
FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE
AKCISKI CENI NA CELIOT ASORTIMAN IMAJTE RABOTA SO PROFESIONALCI... PROIZVODSTVO I IZRABOTKA NA PVC PROZORI,VRATI PO MERKA I SITE TIPOVI NA STAKLO PAKETI PROIZVODSTVO ROLETNI,KOMARNICI,OKAPNICI,VENECIJANER VO RAZNI BOI... PROIZVODSTVO NA PVC HARMONIKA VRATI... PROIZVODSTVO NA ALUMINIUMSKA STOLARIJA,IZLOZI... PROIZVODSTVO I MONTAZA NA ROLO GARAZNI VRATI.
Посетете ја нашата продавница
ul.Butelska bb (nasproti avtobuskata vo Butel 1) Прикажи на мапата
078/506-666 , 02/ 2622264 , 078-425-000
https://www.finestra-bau.mk

www.finestra-bau.mk

Leaflet
FINESTRA-BAU  D.O.O- SKOPJE

FINESTRA-BAU D.O.O- SKOPJE

61 Огласи во продавницата
Pvc stolarija parapeti i okapnici 0 EUR
PVC PROZORI CENI SO DDV  I  SUBVENCIJA 0 MKD
PVC STOLARIJA IZRABOTKA SO CNC MASINI 0 EUR
ПВЦ И АЛУМИН.СТОЛАРИЈА СО СУБВЕНЦИИ 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации