Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UVC Lambi za Dezinfekcija

6 999 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: LED MARKET 08 јун. 13:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LED MARKET

LED MARKET

127 Огласи во продавницата

VINTAGE PENDANT BAKAR MESING BRONZA SVETILKI E27 599 МКД
SE BARAAT KOMERCIJALISTI 0 МКД
LED MR16 na 12V SPOT 7W zamena za 50W Halogeni 399 МКД
OFFICE LINEAR LED LIGHTING 53 ЕУР
Исчистете ги од Вируси Вашите Домови Работни Простории Амбуланти Продавници и сето тоа само за 15 минути, со УВ Ламбата на СЕЛЕНА.
SAMO VO LEDMARKET MAKEDONIJA
Додека работи ламбата во просторијата не треба да има присуство на луге и животни.
После процесот на дезинфекција и стерилизација, се препорачува просторијата да се проветри.
LED MARKET

LED MARKET

127 Огласи во продавницата
LED SLIM SMD REFLEKTOR 50% POPUST 955 МКД
УВ ПРОЧИСТУВАЧ ЗА MOBILEN, KLUCEVI I NAKIT 1 999 МКД
LED T5 PROMOCIJA GOLEMA 395 МКД
ANTIVIRUSNA UV Lamba so Аlarm PROMO 2 999 МКД
Кон почеток