Објавени: ноем. 15 2022 09:38

P.C Prozorci (Plasticni)

Објавени: ноем. 15 09:38
Прегледи: 251
*Dimenzii:
2 - 150 x 117
2 - 98 x 105
1 - 117 x 147
1 - 78 x 200 (Balkonska vrata)
1 - 88 x 119 (Balkonski prozor)
*Upotrebeni 2 godini. Prozorcite se so 2 stakla. Se vo odlicna sostojba, kako novi.
*Boja : Beli
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
251
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070350258

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации