Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Drveni Vrati

17 000 МКД

Се продава од: Leonardo 06 јан. 20:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat 3 drveni vrati. Vratite se vo mnogu dobra sostojba.. Ednata e sosema nekoristena, i neotpakuvana..
Cenata na 2te polovni vrati e:9.500 denari
Cenata na novata vrata e:7.500 denari
Cenata na proizvodite ne e fiksna..

Dimenzii na 2te polovni vrati se: 205x90x32..

Dimenzii na novata vrata se: 200x80x32

Za poveke informacii: Tel/Viber: 078452632
Leonardo
078452632
Кон почеток