Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRODAVAM DZIP, KOLI I MOTOR NA AKUMULATORI

450 ЕУР

Се продава од: Saso Bratu Andreoski 08 дек. 22:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Играчки
Prodavam novi,nekoristeni dzip,kola mercedes,bmw,motor na tri trkala site na akumulatori...Kolite se neupotrebuvani, novi. Ceni......
za dzipot, kupen e 300evra go davam 200 evra, mercedesot kupen e 200 evra go davam za 120 evra, bmw-to kupeno 200 evra go davam za 120 evra motorot kupen 100 evra go davam za 70 evra...cenite se fiksni...za site davam novi akumulatori...toptan site ekstra cena....450€....
Saso Bratu Andreoski
078300053
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации