Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kola za deca na baterii

6 000 МКД

Се продава од: Kola za deca na baterii 08 мар. 11:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Производи
Играчки
So 2 sedista.
Ispravna i seuste nova vozena samo ednas.
Site svetla i svirki rabotat.
Kompletna.
Stara samo edno leto.
Cena e fiksna.
Kola za deca na baterii
075390037
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации