Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fisher price lulaska za bebe

100 ЕУР

Се продава од: jon 22 мај 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Производи
Играчки
Itno se prodava lulaska za bebe fisher price istata sama go lula bebeto raboti na baterii , 7 razlicni relaksiracki melodii , so igracki nad glavata i dve razlicni pozicii vo polusedecka i lezecka pozicija. Preporacana za bebe od 0 do 12 meseci , veruvajte deka ke bidete prezadovolni, a Vaseto bebe ke uziva
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации