Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dedo Mraz vo Vasiot dom

299 МКД

Се продава од: Dejan 09 дек. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Играчки
Изненадете ги вашите најмали и најмили - поканете го Дедо Мраз во вашиот дом, училиште, градинка, работно место, новогодишна прослава и други настани. Нашиот весел и насмеан дедо со бела брада и гоооолема торба за пакетчиња заедно со фотограф(по ваша желба може само дедо мраз) ќе долета со брзина на светлината и ќе ги направи вашите новогодишни празници прекрасни и незаборавни. Со поканување во вашиот дом, добивате и фотосесија од малите, од која сите слики ќе ги добиете на CD.

Контактирајте не на следните телефонски броеви:
070/485-237
078/442-809

Среќни празници, и не заборавајте, Дедо Мраз е секогаш најубавото изненадување за вашите деца. За само 299 ден.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации