Македонски | Shqip | English |

Trambolini

Се продава од: msa kompani skopje 27 јан. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Производи : Играчки
Izrabotuvame trambolini so meka ograda, zastiteni so mreza i saklila.

Trambolinite se so dimenzii od 1,60x160x2m
i tramboina so dimenzii od 3x2x2 metri.
Нема посетени огласи
Кон почеток