Македонски | Shqip | English |

Masa za air hokey

Се продава од: aleksandar 27 јан. 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Производи : Играчки
se prdava masa za air hokey edna koristena so dimenzii 220 x 130sm i edna nova so dimenzii 180 x 90sm
Нема посетени огласи
Кон почеток