Објавени: мар. 08 2021 07:07

Detako sedishte za vo kola Chicco so Isofix

МКД

Објавени: мар. 08 07:07
Прегледи: 5
Se prodava kvalitetno sedishte Chicco za deca za vo kola. Sedishteto e mnogu udobno i so podesuvanje na naklon, visina na potpirach i shirina na pozadina. pogodno za decanod do 7 godini.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070300299
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации