Објавени: септ. 29 2023 03:19

Продавам НОВ (НЕКОРИСТЕН) детски кревет 160х80

МКД

Објавени: септ. 29 03:19
Прегледи: 3
Продавам нов и неискористен детски кревет. Купен е пред 1 месец од Југоекспорт стил.

Димензии (за душек): 160х80
Доаѓа со фиока на тркалца, душек нема.
Креветот не е ни 1 ден користен.

ТЕЛ: 075363593
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075363593
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации