Објавени: окт. 31 2021 02:52

Bebeska oprema

МКД

МКД
Објавени: окт. 31 02:52
Прегледи: 2
Се продава
Дубак
Кенгур
Релаксатор за бебиња.
Работите се во многу добра состојба и многу малку се користени.
Вкупно за сите три работи цена 2500 денари
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации