Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komplet detska soba

20 000 МКД

Се продава од: zaneta 05 септ. 15:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Производи
Мебел/Опрема
dvospraten krevet so izmegu plakar i od strana skali so fioki,rabotna masa,detski tepih,perde i luster,dusek za spienje-relax
Cenata ne e fiksna
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации