Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Relaksator za bebe

5 500 МКД

Се продава од: Miki 14 јан. 10:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Relaksatorot e ganc nov ne e koristen nitu edna nedela raboti na struja i baterii ima 5 brzini i 11 melodii
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации