Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detska Kolicka + transporter

100 ЕУР

Се продава од: Sanja 18 апр. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Производи
Мебел/Опрема
Квалитетна Комбинирана Детстка количка (2 во 1) која можете да ја користите како количка и како транспортер.

На рамката може да се монтира детско столче за автомобил од групата 0+ (транспортер)

Предните тркалца може да се вртат 360 степена, а може и да се фиксираат.

Заштитниот покрив (Сенката) има заден дел за аксесоари и чаша/шише.

Наслонот на грбчето може да се регулира на неколку позиции и позиција за лежење.
Покривка за нозете

Подлогата за нозете има 2 позиции.

Со ултра модерен дизајн и функционалност, количката е исклучително лесна за управување.


Кликнете на линкот за повеќе информации
https://nama.mk/proizvod/detska-kolichka-2-vo-1-lea-cangaroo-poveke-boi/
Leaflet
Кон почеток