Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detska lulaska 2 parcinja

1 800 МКД

Се продава од: Дорота Серафимовска 04 фев. 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Производи
Мебел/Опрема
Detska lulaska, pogodna za upotreba i nadvor i vo soba, se sklopuva i ne zazema mnogu mesto.
Дорота Серафимовска
075 294 680
Кон почеток