Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Транспортер

2 800 МКД

Се продава од: Goran Jim Mihajlovski 27 јул. 21:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Производи
Мебел/Опрема
Се продава нов транспортер неискористен ниту еднаш
Goran Jim Mihajlovski
076924336
Leaflet
Кон почеток