Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bebeska oprema itno

Се продава од: stanka 07 фев. 11:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам Количка за близнаци од реномираниот италијански производител CAM, модел Twin Pulsar. Изработена од алуминиум, 360 степени на ротација на предни тркала, фиксирање на 4 тркала за праволиниско движење напред-назад, рачна кочница на задни тркала,4 различни позиции на ротација на седишта,во комплет доаѓаат и прозирна кабаница против дожд,заштитини капаци од сонце,ветар и сл.,зимски додатоци за заштитна на долен дел од телото и др.Количката се склопува и пушта со еден потег и се сместува во багажник.Многу стабилна, компактна, тесна и екстра лесна за управување и манипулација ја прави оваа количка перфектна за движење низ градските улички, тротоари, лифтови...

Исто така продавам Столица за хранење POLLY 2 START. Оваа столица е дизајнирана да се прилагоди спрема растот на Вашето бебе и е погодно од раѓање до максимум 15 кг тежина (приближно до 3 години).

Карактеристики и придобивки на столче за хранење на Chicco POLLY 2 START
- Столче за хранење погодно од раѓање до 15 кг (приближно до 3 години)
- Забавен дизајн со апликација на пиле
- Потпирач за грбот прилагодлив во ширина
- Удобно, поставено седиште од материјал кој има можност да се брише
- 4 позиции на инклинирање на седиштето
- 3 позиции на подесување на потпирачот за нозете
- Висинско подесување во 8 нивоа
- 4 позиции на подесување на послужавникот кој е двоен и може да се отстранува
- Практични предни тркала за лесно поместување
- Лесен, ултра- компактен дизајн на затворање за едноставно складирање
- Димензии: висина 100 x ширина 54,8 x должина 31 см
Leaflet
Кон почеток