Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bebeshka kolicka i tocak

3 000 МКД

Се продава од: Beti 18 апр. 17:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Se prodava bebeshka kolicka vo odlicna sostojba. 3000den. I mal tocak na tri trkala 2.500den.
Leaflet
Кон почеток