Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DETCKO KREVETCE

5 500 МКД

Се продава од: Vladimir 29 јул. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Se prodava detcko krevetce so dusek vo odlicna sostojba
Od ednata strana so mehanizam za spustanje.
Dimenzii 1.20 na 70cm
Vladimir
078235968
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации