Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detska kolicka, bebe transporter. Transporter kola

120 ЕУР

Се продава од: Daniela 03 окт. 09:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Detska kolicka donesena od USA, socuvana so dodatok transporter za bebe.
Detskata kolicka e za bebinja i pomali deca.
Bebeskiot transporter se postavuva i na kolickata.
So kolickata i bebeskiot transporter idat dotatoci za zimno/letno vreme i torba.
Poklon dopolnitelen transporter za kola, za bebe ili mali deca.
Daniela
070222169
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации