Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detska kolicka i kengur

5 000 МКД

Се продава од: Branko 27 јун. 19:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava detska kolicka marka"CAM" cena 4500den i se prodava kengur marka "BERTONI",voopsto ne koristen, cena 1200den.Za kupeni dve raboti ima popust.Cenata ne e fiksna.
Кон почеток