Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kolicka za BEBE Hauck Sport Line

1 000 МКД

Се продава од: Aleksandar 06 окт. 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Se prodava kolicka za bebe Hauck (Germanski brend). Ova e posebna Sport Lajn linija proizvedena vo ogranicen broj
Kolickata e celosno ispravna osven sto e iskrsen eden od dvata stranicni drzaci za krovot koj se vadi (vidi slika).
Cena 1000 den
Aleksandar
070286846
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации