Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kolicka za bebe i transporeter

3 700 МКД

Се продава од: Aleksandar 02 дек. 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Se prodava :

1. Kolicka za bebe Brevi-Ginger so pozicija za lezenje i navlaka za dozd. - 3700 den

2. transporer ABC Design - 1700 den

Kolickata I transporterot se posebno , ne se kompatibilni.

Dvete se nekoristeni ostatoci od zatvorena prodavnica pred nekolku godini.

Cena zaedno 5000 den
Aleksandar
070286846
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации